Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
| CDR Sarah Arden || USS ''Kusanagi'' || Marco Mueller | | CDR Sarah Arden || USS ''Kusanagi'' || Marco Mueller | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| | | CAPT Magica Belle || USS ''Kusanagi'' || Madonna Eagle | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| CAPT J. Robert Brooks || USS ''Nova'' || Jeffrey Jenkins | | CAPT J. Robert Brooks || USS ''Nova'' || Jeffrey Jenkins | ||
Line 42: | Line 42: | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| CAPT Trig Hawker || USS ''Circe'' || Chris Aubrey | | CAPT Trig Hawker || USS ''Circe'' || Chris Aubrey | ||
|- align="left" | |||
| '''LCOL Charles Howden''' || '''Task Force Sierra''' || '''Mark Mosher''' | |||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| LCDR HonahSereah || USS ''Tesla II'' || David Suarez de Lis | | LCDR HonahSereah || USS ''Tesla II'' || David Suarez de Lis | ||
Line 59: | Line 61: | ||
| CDR Bryan Mason || USS ''Kusanagi'' || Susan Phillips | | CDR Bryan Mason || USS ''Kusanagi'' || Susan Phillips | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| | | SA David Mercer || Task Force Sierra || Stefan Wiedner | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| CDR Alexander Prescott || USS ''Serapis'' || Scott Freligh | | CDR Alexander Prescott || USS ''Serapis'' || Scott Freligh | ||
|- align="left" | |||
| '''CAPT Timon St. Lawrence''' || '''Orestes Station''' || '''Jenna Povey''' | |||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| CDR S'Tveck || Deep Space 13 || David Suarez de Lis | | CDR S'Tveck || Deep Space 13 || David Suarez de Lis | ||
Line 67: | Line 71: | ||
| CAPT K'Prenn Thomas || USS ''Aurora'' || Matthew Nicholls | | CAPT K'Prenn Thomas || USS ''Aurora'' || Matthew Nicholls | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| | | CAPT Tostynjhar fi'Tiyartuss || Orestes Station || Bryan Bartlett | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| SA Richard Trewidden || Task Force Sierra || Chris Hatch | | SA Richard Trewidden || Task Force Sierra || Chris Hatch |