270
edits
m (→Military Ranks) |
m (→Military Ranks) |
||
Line 119: | Line 119: | ||
|Uan'aragos||[[Image:Uanaragos.GIF]]||Admiral | |Uan'aragos||[[Image:Uanaragos.GIF]]||Admiral | ||
|- | |- | ||
|Das'aragos||[[Image:Dasaragos.GIF]]||Admiral | |Das'aragos||[[Image:Dasaragos.GIF]]||Vice Admiral | ||
|- | |||
|Fes'aragos||[[Image:Fesaragos.GIF]]||Rear Admiral | |||
|- | |||
|Gol'aragos||[[Image:Golaragos.GIF]]||Commodore | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> |
edits