3,423
edits
Line 581: | Line 581: | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2260.153 - 2262.080 | || 2260.153 - 2262.080 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[Claire_Riley|Claire Riley]] | |||
|| [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (LDCR O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| FO | |||
|| REPUBLIC | |||
|| 2260.216 | |||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[McKnight_Joshua|Joshua McKnight]] | |||
|| [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (LDCR O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| SEC | |||
|| HOOD | |||
|| 2262.207 | |||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 608: | Line 626: | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2262.210 | || 2262.210 | ||
|- | |- | ||
|| <BR> | || <BR> |