3,423
edits
Line 599: | Line 599: | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2262.170 - 2262.200 | || 2262.170 - 2262.200 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| | |||
|| | |||
|| ENS | |||
|| COMM | |||
|| REPUBLIC | |||
|| 2262.210 | |||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[McKnight_Joshua|Joshua McKnight]] | |||
|| [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (LDCR O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| SEC | |||
|| HOOD | |||
|| 2262.207 | |||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[Riley_Claire|Claire Riley]] | |||
|| [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (LDCR O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| FO | |||
|| REPUBLIC | |||
|| 2260.216 | |||
|- | |- | ||
|| <BR> | || <BR> |