3,423
edits
No edit summary |
|||
Line 319: | Line 319: | ||
|| ENG | || ENG | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2261.355 - | || 2261.355 - 2263.205 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[Habsburger_Franz|Franz-Joseph Habsburger]] | |||
|| [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant (O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| ENG | |||
|| HOOD | |||
|| 2263.205 | |||
|- | |- | ||
Line 761: | Line 771: | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2262.080 - 2263.103 | || 2262.080 - 2263.103 | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 770: | Line 781: | ||
|| DEFIANT | || DEFIANT | ||
|| 2261.064 - 2262.349 | || 2261.064 - 2262.349 | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 804: | Line 816: | ||
|| NAV | || NAV | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2262.021 - | || 2262.021 - 2262.350 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[Haden_Scorpio|Haden, Scorpio]] | |||
|| [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| FO | |||
|| REPUBLIC | |||
|| 2262.350 - 2263.205 | |||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[Haden_Scorpio|Haden, Scorpio]] | |||
|| [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| SEC | |||
|| HOOD | |||
|| 2263.205 | |||
|- | |- | ||
Line 1,238: | Line 1,270: | ||
|| SEC | || SEC | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2263.046 - | || 2263.046 - 2263.205 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[ORIGINS: Michael Thomas Gibson|Michael Thomas Gibson]] | |||
|| [[Image:AT-O-2-eng-sec.png|Lieutenant jg (O-2)]] | |||
|| LTJG | |||
|| COMM | |||
|| HOOD | |||
|| 2263.205 | |||
|- | |- |