3,423
edits
Line 246: | Line 246: | ||
|| SCI | || SCI | ||
|| DEFIANT | || DEFIANT | ||
|| 2261.065 - 2263. | || 2261.065 - 2263.112 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[ORIGINS:_Hsina_Amman|Hsina Amman]] | |||
|| [[Image:AT-O-5-command.png|Commander (O-5)]] | |||
|| CDR | |||
|| FO | |||
|| CONSTELLATION | |||
|| 2263.112 - | |||
|- | |- |