3,423
edits
Line 211: | Line 211: | ||
|| SCI | || SCI | ||
|| PEGASUS | || PEGASUS | ||
|| 2262.036 | || 2262.036 - 2262.224 | ||
|- | |- | ||
Line 382: | Line 382: | ||
|| SEC | || SEC | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2260.165- 2262.212 | || 2260.165 - 2262.212 | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 496: | Line 496: | ||
|| ENG | || ENG | ||
|| PEGASUS | || PEGASUS | ||
|| 2262.036 - | || 2262.036 - 2262.224 | ||
|- | |- | ||
Line 571: | Line 571: | ||
|| CO | || CO | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2261.206 - | || 2261.206 - 2262.080 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[ORIGINS:_Bruce_Paulson|Bruce "Lucky" Paulson]] | |||
|| [[Image:AT-O-6-command.png|Captain (O-6)]] | |||
|| CAPT | |||
|| CO | |||
|| REPUBLIC | |||
|| 2263.155 - | |||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 730: | Line 741: | ||
|| NAV | || NAV | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2260.339 - | || 2260.339 - 2262.212 | ||
|- | |- | ||
Line 857: | Line 868: | ||
|| SEC | || SEC | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2261.205 -2261.300 | || 2261.205 - 2261.300 | ||
|- | |- | ||
Line 907: | Line 918: | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2261.237 - | || 2261.237 - | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[Zhan_Francesca|Francesca Zhan]] | |||
|| [[Image:AT-O-3-sci-med.png|Lieutenant (O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| MED | |||
|| REPUBLIC | |||
|| 2261.306 - 2263.155 | |||
|- | |- | ||
Line 916: | Line 937: | ||
|| FO/HELM | || FO/HELM | ||
|| PEGASUS | || PEGASUS | ||
|| 2262.036 - | || 2262.036 - 2262.224 | ||
|- | |- | ||
Line 938: | Line 959: | ||
|| CO | || CO | ||
|| PEGASUS | || PEGASUS | ||
|| 2262.036 - | || 2262.036 - 2262.224 | ||
|- | |- | ||
|| | || |