94
edits
Marcjohnson (talk | contribs) |
|||
Line 64: | Line 64: | ||
!width="125" bgcolor="#d4af37"|DATE ASSIGNED | !width="125" bgcolor="#d4af37"|DATE ASSIGNED | ||
|- | |- | ||
|| CO | || CO | ||
|| [[Image:AT-O-6-command.png|Captain (O-6)]] | || [[Image:AT-O-6-command.png|Captain (O-6)]] | ||
|| CAPT | || CAPT | ||
|| [[ORIGINS: | || [[ORIGINS:_Richard Lewis|Rick Lewis]] | ||
|| [[ | || [[Johnson_Marc|Johnson, Marc]] | ||
|| [mailto: | || [mailto:rmarcjohnson@gmail.com Email] | ||
|| | || 2261.058 | ||
|- | |- | ||
|| FO | || FO | ||
|| [[Image:AT-O-4- | || [[Image:AT-O-4-sci-med.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | ||
|| LCDR | || LCDR | ||
|| [[ORIGINS: | || [[ORIGINS:_Hsina_Amman|Hsina Amman]] | ||
|| [[F_Andrew|F., Andrew]] | || [[F_Andrew|F., Andrew]] | ||
|| [mailto:af@lawyerfish.com Email] | || [mailto:af@lawyerfish.com Email] | ||
|| | || 2261.065 | ||
|- | |- | ||
Line 98: | Line 98: | ||
|| | || | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
Line 128: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
|| ENG | || ENG | ||
|| [[Image:AT-O- | || [[Image:AT-O-1-eng-sec.png|Ensign (O-1)]] | ||
|| | || ENS | ||
|| [[ORIGINS: | || [[ORIGINS:_Lukas_Wener|Lukas Werner]] | ||
|| [[ | || [[Colley_Josh|Colley, Josh]] | ||
|| [mailto: | || [mailto:lupis.omglolol@gmail.com Email] | ||
|| 2260.153 | || 2260.153 | ||
|- | |||
|| COMM | |||
|| [[Image:AT-O-2-eng-sec.png|Lieutenant, Junior Grade (O-2)]] | |||
|| LTJG | |||
|| [[ORIGINS: Rebecca McKinnon|Rebecca McKinnon]] | |||
|| [[Kiel_David|Kiel, David]] | |||
|| [mailto:xiaodave@sbcglobal.net Email] | |||
|| 2261.089 | |||
|- | |- | ||
Line 186: | Line 196: | ||
|- | |- | ||
|| 2O | |||
|| [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| [[ORIGINS:_Sefal|Sefal]] | |||
|| [[F_Andrew|F., Andrew]] | |||
|| [mailto:af@lawyerfish.com Email] | |||
|| 2260.153 | |||
|- | |||
|| HELM | || HELM | ||
|| [[Image:AT-O-2-command.png|Lieutenant, JG (O-2)]] | || [[Image:AT-O-2-command.png|Lieutenant, JG (O-2)]] | ||
Line 213: | Line 231: | ||
|- | |- | ||
|| ENG | || ENG | ||
|| | || [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant(O-3)]] | ||
|| | || LT | ||
|| | || [[ORIGINS:_Fountain_Alexander|Alexander Fountain]] | ||
|| | || [[Johnson_Marc|Johnson, Marc]] | ||
|| | || [mailto:rmarcjohnson@gmail.com Email] | ||
|| | || 2260.153 | ||
|- | |- | ||
|| SEC | || SEC | ||
|| | || [[Image:AT-O-1-eng-sec.png|Ensign(O-1)]] | ||
|| | || ENS | ||
|| | || [[ORIGINS:_Dubois_Alexandre|Alexandre Dubois]] | ||
|| | || [[Longpre_Erich|Longpre, Erich]] | ||
|| | || [mailto:thebluejesusfreak@gmail.com Email] | ||
|| | || 2260.153 | ||
|- | |- | ||
Line 240: | Line 258: | ||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||
edits