3,423
edits
Line 49: | Line 49: | ||
!width="75" bgcolor="#868cde"|CONTACT | !width="75" bgcolor="#868cde"|CONTACT | ||
!width="125" bgcolor="#868cde"|DATES ASSIGNED | !width="125" bgcolor="#868cde"|DATES ASSIGNED | ||
|- | |||
|| FO | |||
|| [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| [[ORIGINS: Shaav cha'Stolek tr'Sl'amnis|Shaav cha'Stolek tr'Sl'amnis]] | |||
|| [[Bertucci_Paul|Bertucci, Paul]] | |||
|| [mailto:paulbertucci@gmail.com Email] | |||
|| 2262.200 | |||
|- | |- | ||
|| | || FO | ||
|| [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | || [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | ||
|| LCDR | || LCDR | ||
Line 56: | Line 66: | ||
|| [[Kiel_David|Kiel, David]] | || [[Kiel_David|Kiel, David]] | ||
|| [mailto:xiaodave@sbcglobal.net Email] | || [mailto:xiaodave@sbcglobal.net Email] | ||
|| 2261.019 | || 2261.019-2262.200 | ||
|- | |- | ||
|| FO | || FO | ||
|| [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | || [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | ||
|| LCDR | || LCDR |