3,423
edits
Line 121: | Line 121: | ||
|| [mailto:ann.sundqvist@gmail.com Email] | || [mailto:ann.sundqvist@gmail.com Email] | ||
|| 27710726.0000 | || 27710726.0000 | ||
|- | |||
|| ADVISOR | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[Paladin_Gray|Paladin Gray]] | |||
|| Brian V. Mansur | |||
|| [mailto:bvmansur@gmail.com Email] | |||
|| 27711001.0000 | |||
|} | |} |