3,423
edits
Line 368: | Line 368: | ||
|| [mailto:mad_black_dog@hotmail.com Email] | || [mailto:mad_black_dog@hotmail.com Email] | ||
|| 2261.208 | || 2261.208 | ||
|- | |||
|| SCI | |||
|| [[Image:AT-O-1-sci-med.png|Ensign (O-1)]] | |||
|| ENS | |||
|| [[Hauser_Sage|Sage Hauser]] | |||
|| [[Skinner_Stacey|Skinner, Stacey]] | |||
|| [mailto:elfwhims@yahoo.com Email] | |||
|| 2261.237 | |||
|- | |||
|| SEC | |||
|| [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| [[Mitchell_Benjamin|Benjamin Mitchell]] | |||
|| [[Sowards_Tim|Sowards, Tim]] | |||
|| [mailto:azmavereick@yahoo.com Email] | |||
|| 2261.258 | |||
|- | |- | ||
Line 377: | Line 395: | ||
|| | || | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
Line 404: | Line 413: | ||
|| | || | ||
|| | || | ||
|- | |- |