1,478
edits
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
|OPS|| [[Image:Lcdr_support_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || [[Diana Fornier]] || Bechtoldt, Antje | |OPS|| [[Image:Lcdr_support_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || [[Diana Fornier]] || Bechtoldt, Antje | ||
|- | |||
|ENG (PNPC)|| [[Image:Lcdr_engineering_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Zhorj Kailee || Jenkins, Jeffrey | |||
|- | |- | ||
|TAC | |TAC || || || ''**Vacant**'' || | ||
|- | |- | ||
|SCI || [[Image:Lt_sciences_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[Talia Virn]] || Mueller, Marco | |SCI || [[Image:Lt_sciences_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[Talia Virn]] || Mueller, Marco |
edits