270
edits
Line 138: | Line 138: | ||
|- | |- | ||
|Das'tuwy||[[Image:Dastuwy.GIF]]||Petty Officer 2nd Class||||Fes'tuwy||[[Image:Festuwy.GIF]]||Petty Officer 3rd Class | |Das'tuwy||[[Image:Dastuwy.GIF]]||Petty Officer 2nd Class||||Fes'tuwy||[[Image:Festuwy.GIF]]||Petty Officer 3rd Class | ||
|- | |||
|Uan'aero||[[Image:Uanaero.GIF]]||Crewman||||Das'aero||[[Image:Dasaero.GIF]]||Crewman Apprentice | |||
|- | |||
|Fes'aero||[[Image:Fesaero.GIF]]||Crewman Recruit||||Gol'aero|||| | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> |
edits