Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
|MED || || || || | |MED || || || || | ||
|- | |||
|COU || [[Image:Ltjg_sciences_small.png|Lieutenant (Junior Grade 0-2)]] || LTJG || [[Lenara Kadi Mirain]] || [mailto:magnetoX1@gmail.com Deborah Capuano] | |COU || [[Image:Ltjg_sciences_small.png|Lieutenant (Junior Grade 0-2)]] || LTJG || [[Lenara Kadi Mirain]] || [mailto:magnetoX1@gmail.com Deborah Capuano] | ||
|- | |- |