556
edits
(7 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 74: | Line 74: | ||
|CO || [[Image:O-6.png|Captain (O-6)]] || CAPT || [[Alejandro Costa]] || [mailto:siarcrpg@gmail.com Romero, Juan Angel] | |CO || [[Image:O-6.png|Captain (O-6)]] || CAPT || [[Alejandro Costa]] || [mailto:siarcrpg@gmail.com Romero, Juan Angel] | ||
|- | |- | ||
|XO || [[Image:O-5.png|Commander(O-5)]] || CDR || [[ | |XO || [[Image:O-5.png|Commander(O-5)]] || CDR || [[Va’Shal Shras]] || [mailto:thoth11@hotmail.com Cooke, Tim] | ||
|- | |- | ||
|2O/ | |2O/SCI|| [[Image:Lcdr_sciences_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || [[TBA]] || [mailto:NA F, Andrew] | ||
|- | |- | ||
|MED || [[Image:Lcdr_medical_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || [[Merlin | |MED || [[Image:Lcdr_medical_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || [[Merlin Capaldi]] || [mailto:bananarepublicans@gmail.com Shea, Mike] | ||
|- | |||
|OPS|| [[Image:Lt_support_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[Vixen Moore]] || [mailto:mjherd@gmail.com Herd, Markku] | |||
|- | |- | ||
|TAC/SEC || [[Image:Lt_support_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[TBA]] || [mailto:ratliffmd@dixie-net.com Ratliff, Don] | |TAC/SEC || [[Image:Lt_support_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[TBA]] || [mailto:ratliffmd@dixie-net.com Ratliff, Don] | ||
|- | |- | ||
| | |COU || [[Image:Lt_medical_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[Thol]] || [mailto:ajreich100@gmail.com Reich, Alton] | ||
|- | |- | ||
| | |ENG || [[Image:Lt_engineering_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[TBA]] || [OPEN] | ||
|- | |- | ||
| | |FCO || [[Image:Ltjg_flightops_small.png|Lieutenant (J.G.) (O-2)]] || LTJG || [[TBA]] || [OPEN] | ||
|- | |- | ||
|MCO || [[Image:Maj_marines_small.png|Major (O-4)]] || MAJ || TBA || [ | |MCO || [[Image:Maj_marines_small.png|Major (O-4)]] || MAJ || TBA || [OPEN] | ||
|- | |- | ||
|INT || [[Image:Lt_intel_small.png|Lt (O-3)]] || LT || TBA || [ | |INT || [[Image:Lt_intel_small.png|Lt (O-3)]] || LT || TBA || [OPEN] | ||
|} | |} | ||
</center> | </center> |
edits