556
edits
Line 187: | Line 187: | ||
|- | |- | ||
|ENG || [[Image:Lt_engineering_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[Gold Fleet- Shonnas th'Zarath, Chief Engineering Officer USS VALHALLA|Shonnas th'Zarath]] || [mailto:curson.dax@email.it Colnago, Federico] | |ENG || [[Image:Lt_engineering_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[Gold Fleet- Shonnas th'Zarath, Chief Engineering Officer USS VALHALLA|Shonnas th'Zarath]] || [mailto:curson.dax@email.it Colnago, Federico] | ||
|- | |||
|MED || [[Image:Lt_medical_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || TBA || [mailto:kevin.thigpen@gmail.com Thigpen, Kevin] | |||
|- | |- | ||
|SCI || [[Image:Lt_sciences_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[Shaso Nikka]] || [mailto:markandrewenglish@ymail.com English, Mark] | |SCI || [[Image:Lt_sciences_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[Shaso Nikka]] || [mailto:markandrewenglish@ymail.com English, Mark] |
edits