888
edits
Dunstvangeet (talk | contribs) |
Dunstvangeet (talk | contribs) |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
|OPS || [[Image:Lcdr_command_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Shayiana Ayindrias || Rogers, Alan | |OPS || [[Image:Lcdr_command_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Shayiana Ayindrias || Rogers, Alan | ||
|- | |||
|^CIC|| [[Image:Lcdr_command_small.png|125|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || ^Samuel Clayton^ || Bartlett, Bryan | |||
|- | |- | ||
|ENG || [[Image:Lt_engineering_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Torenn || Martin, Alan | |ENG || [[Image:Lt_engineering_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Torenn || Martin, Alan | ||
|- | |- | ||
|SEC || [[Image:Lt_support_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Jacob Decker || Sowards, Tim | |SEC || [[Image:Lt_support_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Jacob Decker || Sowards, Tim |
edits