888
edits
Dunstvangeet (talk | contribs) |
Dunstvangeet (talk | contribs) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|XO || [[Image:Cdr_command_small.png|125px|Commander (O-5)]] || CDR || Alban Tressa || Cordray, Anna | |XO || [[Image:Cdr_command_small.png|125px|Commander (O-5)]] || CDR || Alban Tressa || Cordray, Anna | ||
|- | |- | ||
|OPS || [[Image:Cdr_command_small.png|125px|Commander (O-5)]] || CDR || Richard Bennet Ra'tleihfi || | |OPS || [[Image:Cdr_command_small.png|125px|Commander (O-5)]] || CDR || Richard Bennet Ra'tleihfi || Rogers, Alan | ||
|- | |- | ||
|ENG || [[Image:Lt_engineering_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Torenn || Martin, Alan | |ENG || [[Image:Lt_engineering_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Torenn || Martin, Alan | ||
|- | |- | ||
|^CIC|| || || | |^CIC|| [[Image:Lcdr_command_small.png|125|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || ^<pending>^ || Bartlett, Bryan | ||
|- | |- | ||
|SEC || [[Image:Lt_support_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] | |SEC || [[Image:Lt_support_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Jacob Decker || Sowards, Tim | ||
|- | |||
|TAC || [[Image:Ens_support_small.png|125px|Ensign (O-1)]] || ENS || Jason Prix || Zarzycki, Pawel | |||
|- | |- | ||
|FCO || [[Image:Lt_flightops_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Ryan Wolfe || UNIT-SUPPORTED NPC | |FCO || [[Image:Lt_flightops_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Ryan Wolfe || UNIT-SUPPORTED NPC | ||
|- | |- | ||
|^CAG || || || | |^CAG || [[Image:Lcdr_flightops_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]]|| LCDR || Jack Darringer || PNPC - Zarwowski | ||
|- | |- | ||
|SCI || [[Image:Lt_sciences_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Peter Burke || Bell, Andrew | |SCI || [[Image:Lt_sciences_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Peter Burke || Bell, Andrew | ||
|- | |- | ||
|MED || [[Image:Lcdr_medical_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || | |MED || [[Image:Lcdr_medical_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Remmie Mendoza || Rose, Lena | ||
|- | |- | ||
|COU || [[Image:Lcdr_medical_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Kiejac || Forsaith-Smith, Merrica | |COU || [[Image:Lcdr_medical_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Kiejac || Forsaith-Smith, Merrica | ||
Line 58: | Line 60: | ||
|MCO || [[Image:1lt_marines_small.png|125|First Lieutenant (O-2)]] || 1LT || Jon Trev'aal || Stephen Hansel | |MCO || [[Image:1lt_marines_small.png|125|First Lieutenant (O-2)]] || 1LT || Jon Trev'aal || Stephen Hansel | ||
|- | |- | ||
|^OSFI || [[Image: | |^OSFI || || || <vacent> || | ||
|- | |||
|^JAG || [[Image:Lt_intel_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Edward Brammer || PNPC-Martin | |||
|- | |- | ||
|^CSS || || || | |^CSS || || || ^<pending>^ || Shea, Mike | ||
|- | |- | ||
|^DSC || || || | |^DSC || || || Fayette Sterling || Eagle, Madonna | ||
|} | |} | ||
</center> | </center> |
edits