92
edits
Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
|ENG || || || ''**Vacant**'' || | |ENG || || || ''**Vacant**'' || | ||
|- | |||
|MED || || || ''**Vacant**'' || | |||
|- | |- | ||
|TAC/SEC || [[Image:Ens_support_small.png|125px|Ensign (O-1)]] || ENS || Fayt Leingod || Gamble, Chase | |TAC/SEC || [[Image:Ens_support_small.png|125px|Ensign (O-1)]] || ENS || Fayt Leingod || Gamble, Chase |
edits