53
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
|ENG || [[Image:Cdr_engineering_small.png|Lieutenant (O-5)]] || CDR || [[Bal]] || [mailto:ajreich100@gmail.com Reich, Alton] | |ENG || [[Image:Cdr_engineering_small.png|Lieutenant (O-5)]] || CDR || [[Bal]] || [mailto:ajreich100@gmail.com Reich, Alton] | ||
|- | |||
|SCI || [[Image:ltjg_small.png|Lieutenant JG (O-2)]] || LTjg || [[Samira Amman]] || [mailto:af@lawyerfish.com F, Andrew] | |||
|- | |- | ||
|MED || [[Image:Ens_medical_small.png|Ensign (O-1)]] || ENS || [[Adair Lovet]] || [mailto:thickasabrick70@gmail.com Hagggis, Nel] | |MED || [[Image:Ens_medical_small.png|Ensign (O-1)]] || ENS || [[Adair Lovet]] || [mailto:thickasabrick70@gmail.com Hagggis, Nel] |
edits