3,423
edits
(45 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
{| border=0 style="border: 1px #aaaaaa solid; border-collapse: collapse;" cellpadding="1" cellspacing="0" | {| border=0 style="border: 1px #aaaaaa solid; border-collapse: collapse;" cellpadding="1" cellspacing="0" | ||
!width="150" bgcolor="#868cde" font-size: 50%|PLAYER | !width="150" bgcolor="#868cde" font-size: 50%|PLAYER | ||
!width=" | !width="50" bgcolor="#868cde"|RANK | ||
!width="150" bgcolor="#868cde"|CHARACTER | !width="150" bgcolor="#868cde"|CHARACTER | ||
!width=" | !width="50" bgcolor="#868cde"|BILLET | ||
!width="150" bgcolor="#868cde"|SHIP/BASE/SPECIAL | !width="150" bgcolor="#868cde"|SHIP/BASE/SPECIAL | ||
!width="125" bgcolor="#868cde"|DATES PLAYED | !width="125" bgcolor="#868cde"|DATES PLAYED | ||
|- | |- | ||
|[[Apple_Steve|Apple, Steve]] || LT || Stile H. Corbett || MED || HOOD || 2260.150- || | |[[Apple_Steve|Apple, Steve]] || LT || Stile H. Corbett || MED || HOOD || 2260.150- || | ||
|- | |- | ||
| <BR> || | |||
|- | |||
|[[Balzen_JP|Balzen, JP ]] || LT || Trent McMasters || ENG || INTREPID || 2260.150- || | |[[Balzen_JP|Balzen, JP ]] || LT || Trent McMasters || ENG || INTREPID || 2260.150- || | ||
|- | |||
| <BR> || | |||
|- | |||
|[[Bedford_Roger|Bedford, Roger]] || SCPO || John Astor || COB || CONSTELLATION || 2260.150- || | |||
|- | |||
|[[Bedford_Roger|Bedford, Roger]] || SCPO | | || LCDR || TBD || CO || SOLACE || 2260.160- || | ||
|- | |- | ||
| <BR> || | |||
|- | |||
|[[Belin_Daniel|Belin, Daniel]] || LT || John DeSimms || SEC || HOOD || 2260.150- || | |[[Belin_Daniel|Belin, Daniel]] || LT || John DeSimms || SEC || HOOD || 2260.150- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Birks_Jaired|Birks, Jaired]] || ENS || Alexandra Adeyemon || HELM || CONSTELLATION || 2260.150- || | |[[Birks_Jaired|Birks, Jaired]] || ENS || Alexandra Adeyemon || HELM || CONSTELLATION || 2260.150- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Cajiuat_Eric|Cajiuat, Eric]] || ENS || Chance Ventura || HELM || HOOD || 2260.150- || | |[[Cajiuat_Eric|Cajiuat, Eric]] || ENS || Chance Ventura || HELM || HOOD || 2260.150- || | ||
|- | |||
| <BR> || | |||
|- | |||
|[[Catterick_Andy|Catterick, Andy]] || CAPT || Jack Steele || CO || HOOD || 2260.150- || | |[[Catterick_Andy|Catterick, Andy]] || CAPT || Jack Steele || CO || HOOD || 2260.150- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Cooke_Tim|Cooke, Tim ]] || LCDR || Karzin Ren || FO/NAV || INTREPID || 2260.150- || | |[[Cooke_Tim|Cooke, Tim ]] || LCDR || Karzin Ren || FO/NAV || INTREPID || 2260.150- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Dockstander_Craig|Dockstander, Craig]] || LTJG || Zoe Cook || HELM || LEXINGTON || 2260.150- || | |[[Dockstander_Craig|Dockstander, Craig]] || LTJG || Zoe Cook || HELM || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
|- | |||
| <BR> || | |||
|- | |||
|[[F_Andrew|F., Andrew]] || LT || Sefal || COMM || CONSTELLATION || 2260.150- || | |||
|- | |- | ||
| || CAPT || TBD || CO || KONGO || 2260.160- || | |||
| | |- | ||
| <BR> || | |||
|- | |||
|- | |||
|[[Genaw_Dan|Genaw, Dan]] || LCDR || Van Hartinger || FO || KONGO || 2260.157- || | |[[Genaw_Dan|Genaw, Dan]] || LCDR || Van Hartinger || FO || KONGO || 2260.157- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Gray_Billy_Joe|Gray, Billy Joe]] || LT || Nathan McMasters || MED || INTREPID || 2260.150- || | |[[Gray_Billy_Joe|Gray, Billy Joe]] || LT || Nathan McMasters || MED || INTREPID || 2260.150- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Hensel_Stephen|Hensel, Stephen]] || LT || Robert Stevenson || SEC || LEXINGTON || 2260.150- || | |[[Hensel_Stephen|Hensel, Stephen]] || LT || Robert Stevenson || SEC || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
|- | |||
| <BR> || | |||
|- | |||
|[[Jenkins_Jeffrey|Jenkins, Jeffrey]] || LT || Augustus Brooks || SCI || CONSTELLATION || 2260.150- || | |||
|- | |- | ||
| || || || SCI || CONSTELLATION || 2260.150- || | |||
| | |- | ||
| <BR> || | |||
|- | |- | ||
|[[Johnson_Paul|Johnson, Paul]] || LTJG || TBD || COMM || LEXINGTON || 2260.150- || | |[[Johnson_Paul|Johnson, Paul]] || LTJG || TBD || COMM || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Kane_Citizen|Kane, Citizen]] || LT || JR Fischer || SEC || INTREPID || 2260.150- || | |[[Kane_Citizen|Kane, Citizen]] || LT || JR Fischer || SEC || INTREPID || 2260.150- || | ||
|- | |||
| <BR> || | |||
|- | |||
|[[Lusby_Scott|Lusby, Scott]] || VADM || Joseph Carstairs || CO || STARBASE 6 || 2260.150- || | |||
|- | |- | ||
| || CAPT || Jack Veld || CO || CONSTELLATION || 2260.150- || | |||
|- | |||
| || LCDR || Gar Th'elenth || ENG || HOOD || 2260.150- || | |||
| | |- | ||
| <BR> || | |||
|- | |||
|- | |||
|[[Mansur_Brian|Mansur, Brian V.]] || LCDR || Sean Merrick || FO || HOOD || 2260.150- || | |[[Mansur_Brian|Mansur, Brian V.]] || LCDR || Sean Merrick || FO || HOOD || 2260.150- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Martens_David|Martens, David]] || LT || ARr’Rhiana Hemux || SCI || HOOD || 2260.150- || | |[[Martens_David|Martens, David]] || LT || ARr’Rhiana Hemux || SCI || HOOD || 2260.150- || | ||
|- | |||
| <BR> || | |||
|- | |||
|[[Martin_Alan|Martin, Alan]] || LCDR || Shenal Thalan ch'Evreni || FO || LEXINGTON || 2260.150- || | |[[Martin_Alan|Martin, Alan]] || LCDR || Shenal Thalan ch'Evreni || FO || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[McNeely_Mary|McNeely, Mary]] || CDOR || August Summers || Staff || Training Officer || 2260.150- || | |[[McNeely_Mary|McNeely, Mary]] || CDOR || August Summers || Staff || Training Officer || 2260.150- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Meier_Rob|Meier, Rob ]] || CDR || Anna Frost || FO || CONSTELLATION || 2260.150- || | |[[Meier_Rob|Meier, Rob ]] || CDR || Anna Frost || FO || CONSTELLATION || 2260.150- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Pettey_Wendon|Pettey, Wendon]] || CDR || M'Barra Brighteyes || MED || LEXINGTON || 2260.150- || | |[[Pettey_Wendon|Pettey, Wendon]] || CDR || M'Barra Brighteyes || MED || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Reich_Alton|Reich, Alton]] || CAPT || David Stern || CO || INTREPID || 2260.150- || | |[[Reich_Alton|Reich, Alton]] || CAPT || David Stern || CO || INTREPID || 2260.150- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Sharp_Dale|Sharp, Dale]] || LT || Kurtus Mitchell || SCI || LEXINGTON || 2260.150- || | |[[Sharp_Dale|Sharp, Dale]] || LT || Kurtus Mitchell || SCI || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
|- | |||
| <BR> || | |||
|- | |||
|[[Sowards_Tim|Sowards, Tim]] || CAPT || Mike Franklin || CO || CONSTELLATION || 2260.150- || | |||
|- | |- | ||
| || LCDR || Samuel Shepherd ||NAV/2O || CONSTELLATION || 2260.150- || | |||
| | |- | ||
| <BR> || | |||
|- | |||
|[[Stoddard_Dwain|Stoddard, Dwain]] || LT || Logan Byrne || ENG || CONSTELLATION || 2260.150- || | |||
|- | |- | ||
| || LT || Kyle Richmond || ENG || LEXINGTON || 2260.150- || | |||
| | |||
|- | |- | ||
| <BR> || | |||
|- | |||
|[[Smith_Richard|Smith, Richard]] || LTJG || Aaron Danes || SCI || INTREPID || 2260.150- || | |[[Smith_Richard|Smith, Richard]] || LTJG || Aaron Danes || SCI || INTREPID || 2260.150- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Thomas_Rebecca|Thomas, Rebecca]] || ENS || TBD || SEC || KONGO || 2260.160- || | |[[Thomas_Rebecca|Thomas, Rebecca]] || ENS || TBD || SEC || KONGO || 2260.160- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Turner_Richie|Turner, Richie]] || LTJG || Dmitri Petrevovich || NAV || LEXINGTON || 2260.150- || | |[[Turner_Richie|Turner, Richie]] || LTJG || Dmitri Petrevovich || NAV || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
|- | |||
|- | | <BR> || | ||
|- | |||
|[[Van_Der_Maas_Greg|Van Der Maas, Greg]] || ENS || Braax || HELM || INTREPID || 2260.150- || | |[[Van_Der_Maas_Greg|Van Der Maas, Greg]] || ENS || Braax || HELM || INTREPID || 2260.150- || |