3,423
edits
m (→Club Roster) |
|||
Line 34: | Line 34: | ||
|[[Birks_Jaired|Birks, Jaired]] || ENS || Alexandra Adeyemon || HELM || CONSTELLATION || 2260.150- || | |[[Birks_Jaired|Birks, Jaired]] || ENS || Alexandra Adeyemon || HELM || CONSTELLATION || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Cajiuat_Eric|Cajiuat, Eric]] || ENS || Chance Ventura || HELM || HOOD || 2260.150- || | |[[Cajiuat_Eric|Cajiuat, Eric]] || ENS || Chance Ventura || HELM || HOOD || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Catterick_Andy|Catterick, Andy]] || CAPT || Jack Steele || CO || HOOD || 2260.150- || | |[[Catterick_Andy|Catterick, Andy]] || CAPT || Jack Steele || CO || HOOD || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Cooke_Tim|Cooke, Tim ]] || LCDR || Karzin Ren || FO/NAV || INTREPID || 2260.150- || | |[[Cooke_Tim|Cooke, Tim ]] || LCDR || Karzin Ren || FO/NAV || INTREPID || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Dockstander_Craig|Dockstander, Craig]] || LTJG || Zoe Cook || HELM || LEXINGTON || 2260.150- || | |[[Dockstander_Craig|Dockstander, Craig]] || LTJG || Zoe Cook || HELM || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[F_Andrew|F., Andrew]] || LT || Sefal || COMM || CONSTELLATION || 2260.150- || | |[[F_Andrew|F., Andrew]] || LT || Sefal || COMM || CONSTELLATION || 2260.150- || | ||
Line 65: | Line 65: | ||
|[[Genaw_Dan|Genaw, Dan]] || LCDR || Van Hartinger || FO || KONGO || 2260.157- || | |[[Genaw_Dan|Genaw, Dan]] || LCDR || Van Hartinger || FO || KONGO || 2260.157- || | ||
|- | |||
|[[Gray_Billy_Joe|Gray, Billy Joe]] || LT || Nathan McMasters || MED || INTREPID || 2260.150- || | |[[Gray_Billy_Joe|Gray, Billy Joe]] || LT || Nathan McMasters || MED || INTREPID || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Hensel_Stephen|Hensel, Stephen]] || LT || Robert Stevenson || SEC || LEXINGTON || 2260.150- || | |[[Hensel_Stephen|Hensel, Stephen]] || LT || Robert Stevenson || SEC || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Jenkins_Jeffrey|Jenkins, Jeffrey]] || LT <BR> <BR> || Augustus Brooks <BR> <BR> || SCI || CONSTELLATION || 2260.150- <BR> 2260.150- || | |[[Jenkins_Jeffrey|Jenkins, Jeffrey]] || LT <BR> <BR> || Augustus Brooks <BR> <BR> || SCI || CONSTELLATION || 2260.150- <BR> 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Johnson_Paul|Johnson, Paul]] || LTJG || TBD || COMM || LEXINGTON || 2260.150- || | |[[Johnson_Paul|Johnson, Paul]] || LTJG || TBD || COMM || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Kane_Citizen|Kane, Citizen]] || LT || JR Fischer || SEC || INTREPID || 2260.150- || | |[[Kane_Citizen|Kane, Citizen]] || LT || JR Fischer || SEC || INTREPID || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Lusby_Scott|Lusby, Scott]] || VADM || Joseph Carstairs || CO || STARBASE 6 || 2260.150- || | |[[Lusby_Scott|Lusby, Scott]] || VADM || Joseph Carstairs || CO || STARBASE 6 || 2260.150- || | ||
Line 98: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
| || LCDR || Gar Th'elenth || ENG || HOOD || 2260.150- || | | || LCDR || Gar Th'elenth || ENG || HOOD || 2260.150- || | ||
|- | |- | ||
Line 103: | Line 104: | ||
|[[Mansur_Brian|Mansur, Brian V.]] || LCDR || Sean Merrick || FO || HOOD || 2260.150- || | |[[Mansur_Brian|Mansur, Brian V.]] || LCDR || Sean Merrick || FO || HOOD || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Martens_David|Martens, David]] || LT || ARr’Rhiana Hemux || SCI || HOOD || 2260.150- || | |[[Martens_David|Martens, David]] || LT || ARr’Rhiana Hemux || SCI || HOOD || 2260.150- || | ||
|- | |- | ||
|[[Martin_Alan|Martin, Alan]] || LCDR || Shenal Thalan ch'Evreni || FO || LEXINGTON || 2260.150- || | |[[Martin_Alan|Martin, Alan]] || LCDR || Shenal Thalan ch'Evreni || FO || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[McNeely_Mary|McNeely, Mary]] || CDOR || August Summers || Staff || Training Officer || 2260.150- || | |[[McNeely_Mary|McNeely, Mary]] || CDOR || August Summers || Staff || Training Officer || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Meier_Rob|Meier, Rob ]] || CDR || Anna Frost || FO || CONSTELLATION || 2260.150- || | |[[Meier_Rob|Meier, Rob ]] || CDR || Anna Frost || FO || CONSTELLATION || 2260.150- || | ||
|- | |- | ||
|[[Pettey_Wendon|Pettey, Wendon]] || CDR || M'Barra Brighteyes || MED || LEXINGTON || 2260.150- || | |[[Pettey_Wendon|Pettey, Wendon]] || CDR || M'Barra Brighteyes || MED || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
|- | |- | ||
|[[Reich_Alton|Reich, Alton]] || CAPT || David Stern || CO || INTREPID || 2260.150- || | |[[Reich_Alton|Reich, Alton]] || CAPT || David Stern || CO || INTREPID || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Sharp_Dale|Sharp, Dale]] || LT || Kurtus Mitchell || SCI || LEXINGTON || 2260.150- || | |[[Sharp_Dale|Sharp, Dale]] || LT || Kurtus Mitchell || SCI || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Sowards_Tim|Sowards, Tim]] || CAPT || Mike Franklin || CO || CONSTELLATION || 2260.150- || | |[[Sowards_Tim|Sowards, Tim]] || CAPT || Mike Franklin || CO || CONSTELLATION || 2260.150- || | ||
Line 145: | Line 146: | ||
| || LCDR || Samuel Shepherd ||NAV/2O || CONSTELLATION || 2260.150- || | | || LCDR || Samuel Shepherd ||NAV/2O || CONSTELLATION || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Stoddard_Dwain|Stoddard, Dwain]] || LT || Logan Byrne || ENG || CONSTELLATION || 2260.150- || | |[[Stoddard_Dwain|Stoddard, Dwain]] || LT || Logan Byrne || ENG || CONSTELLATION || 2260.150- || | ||
Line 152: | Line 153: | ||
| || LT || Kyle Richmond || ENG || LEXINGTON || 2260.150- || | | || LT || Kyle Richmond || ENG || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Smith_Richard|Smith, Richard]] || LTJG || Aaron Danes || SCI || INTREPID || 2260.150- || | |[[Smith_Richard|Smith, Richard]] || LTJG || Aaron Danes || SCI || INTREPID || 2260.150- || | ||
|- | |||
|[[Thomas_Rebecca|Thomas, Rebecca]] || ENS || TBD || SEC || KONGO || 2260.160- || | |[[Thomas_Rebecca|Thomas, Rebecca]] || ENS || TBD || SEC || KONGO || 2260.160- || | ||
|- | |||
|[[Turner_Richie|Turner, Richie]] || LTJG || Dmitri Petrevovich || NAV || LEXINGTON || 2260.150- || | |[[Turner_Richie|Turner, Richie]] || LTJG || Dmitri Petrevovich || NAV || LEXINGTON || 2260.150- || | ||
Line 171: | Line 172: | ||
|[[Van_Der_Maas_Greg|Van Der Maas, Greg]] || ENS || Braax || HELM || INTREPID || 2260.150- || | |[[Van_Der_Maas_Greg|Van Der Maas, Greg]] || ENS || Braax || HELM || INTREPID || 2260.150- || | ||
|- | |||
|} | |} |