3,423
edits
No edit summary |
|||
Line 252: | Line 252: | ||
!width="75" bgcolor="#868cde"|CONTACT | !width="75" bgcolor="#868cde"|CONTACT | ||
!width="125" bgcolor="#868cde"|DATES ASSIGNED | !width="125" bgcolor="#868cde"|DATES ASSIGNED | ||
|- | |||
|| SEC | |||
|| [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| [[McKnight_Joshua|Joshua McKnight]] | |||
|| [[Mansur_Brian|Mansur, Brian]] | |||
|| [mailto:ecuasage@gmail.com Email] | |||
|| 2262.207 | |||
|- | |||
|| SEC | |||
|| [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant (O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| [[ORIGINS: Sironka Olemeeli|Sironka Olemeeli]] | |||
|| [[Thigpen_Kevin|Thigpen, Kevin]] | |||
|| [mailto:kevin.thigpen@gmail.com Email] | |||
|| 2262.136-2262.207 | |||
|- | |- | ||
Line 260: | Line 277: | ||
|| [[Rogers_Alan|Rogers, Alan]] | || [[Rogers_Alan|Rogers, Alan]] | ||
|| [mailto:masterofwords@sbcglobal.net Email] | || [mailto:masterofwords@sbcglobal.net Email] | ||
|| 2261.205 | || 2261.205-2262.136 | ||
|- | |- |