23
edits
Line 393: | Line 393: | ||
|| [mailto:gothelittle@gmail.com Email] | || [mailto:gothelittle@gmail.com Email] | ||
|| 2262.036 | || 2262.036 | ||
|- | |||
|| NAV | |||
|| [[Image:AT-O-1-eng-command.png|Ensign (O-1)]] | |||
|| ENS | |||
|| [[ORIGINS: Michael Thomas Gibson|Michael Thomas Gibson]] | |||
|| [[Wiedner_Stefan|Wiedner, Stefan]] | |||
|| [mailto:{w_ds@gmx.at Email] | |||
|| 2262.035 | |||
|} | |} |
edits