3,423
edits
Line 361: | Line 361: | ||
|| [mailto:mad_black_dog@hotmail.com Email] | || [mailto:mad_black_dog@hotmail.com Email] | ||
|| 2261.208 | || 2261.208 | ||
|- | |||
|| NAV | |||
|| [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| [[Mueller_Marco|Marco Mueler]] | |||
|| [[Haden_Scorpio|Haden, Scorpio]] | |||
|| [mailto:marcm02@yahoo.de Email] | |||
|| 2261.021 | |||
|- | |- | ||
Line 397: | Line 406: | ||
|| [mailto:Dominik.Gerhart@gmx.net Email] | || [mailto:Dominik.Gerhart@gmx.net Email] | ||
|| 2261.355 | || 2261.355 | ||
|- | |- |