3,423
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 165: | Line 165: | ||
|| [mailto:andycatterick@msn.com Email] | || [mailto:andycatterick@msn.com Email] | ||
|| 2260.153 | || 2260.153 | ||
|- | |- | ||
|| FO/HELM | || FO/HELM | ||
Line 173: | Line 174: | ||
|| [mailto:paulbertucci@gmail.com Email] | || [mailto:paulbertucci@gmail.com Email] | ||
|| 2261.285 | || 2261.285 | ||
|- | |- | ||
|| NAV | || NAV | ||
Line 181: | Line 183: | ||
|| [mailto:xiaodave@sbcglobal.net Email] | || [mailto:xiaodave@sbcglobal.net Email] | ||
|| 2261.019 | || 2261.019 | ||
|- | |- | ||
|| MED | || MED | ||
Line 189: | Line 192: | ||
|| [mailto:s-apple@comcast.net Email] | || [mailto:s-apple@comcast.net Email] | ||
|| 2260.153 | || 2260.153 | ||
|- | |- | ||
|| NUR | || NUR | ||
Line 197: | Line 201: | ||
|| [mailto:ecuasage@gmail.com Email] | || [mailto:ecuasage@gmail.com Email] | ||
|| 2263.144 | || 2263.144 | ||
|- | |- | ||
|| SCI | || SCI | ||
Line 205: | Line 210: | ||
|| [mailto:greg.posey@gmail.com Email] | || [mailto:greg.posey@gmail.com Email] | ||
|| 2261.163 | || 2261.163 | ||
|- | |- | ||
|| SEC | |||
|| [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| [[Haden_Scorpio|Haden, Scorpio]] | |||
|| [[Mueller_Marco|Mueller, Marco]] | |||
|| [mailto:marcm02@yahoo.de Email] | |||
|| 2263.205 | |||
|- | |- | ||
|| ENG | || ENG | ||
|| | || [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant (O-3)]] | ||
|| LT | |||
|| [[Habsburger_Franz|Franz-Joseph Habsburger]] | |||
|| [[Gerhart_Dominik|Gerhart, Dominik]] | |||
|| | || [mailto:Dominik.Gerhart@gmx.net Email] | ||
|| | || 2263.205 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| | |||
|- | |- | ||
|| COMM | || COMM | ||
|| | || [[Image:AT-O-2-eng-sec.png|Lieutenant jg (O-2)]] | ||
|| | || LTJG | ||
|| | || [[ORIGINS: Michael Thomas Gibson|Michael Thomas Gibson]] | ||
|| | || [[Wiedner_Stefan|Wiedner, Stefan]] | ||
|| | || [mailto:w_ds@gmx.at Email] | ||
|| | || 2263.205 | ||
|} | |} | ||
Line 262: | Line 269: | ||
|| 2263.155 | || 2263.155 | ||
|} | |} | ||
</center> | </center> |