3,423
edits
No edit summary |
|||
Line 198: | Line 198: | ||
|| 2261.163 | || 2261.163 | ||
|- | |- | ||
|| ENG || [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| ENG | |||
|| [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| LCDR | || LCDR | ||
|| [[ | || [[ORIGINS:_Gar_Thelenth|Gar Th'elenth]] | ||
|| [[ | || [[Lusby_Scott|Lusby, Scott]] | ||
|| [mailto: | || [mailto:scottjlusby@hargray.com Email] | ||
|| | || 2260.153 | ||
|- | |- | ||
|| SEC | || SEC | ||
Line 222: | Line 220: | ||
|| [mailto:hiha_egroups@yahoo.com Email] | || [mailto:hiha_egroups@yahoo.com Email] | ||
|| 2261.019 | || 2261.019 | ||
|- | |||
|| PENDING | |||
|| [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| [[McKnight_Joshua|Joshua McKnight]] | |||
|| [[Mansur_Brian|Mansur, Brian]] | |||
|| [mailto:ecuasage@gmail.com Email] | |||
|| 2262.206 | |||
|} | |} | ||