92
edits
Line 224: | Line 224: | ||
|| 2262.136 | || 2262.136 | ||
|- | |- | ||
|| SCI|| | || SCI | ||
|| | || [[Image:AT-O-3-sci-med.png|Lieutenant (O-3)]] | ||
|| | || LT | ||
|| | || [[ORIGINS:_Martin_Brubaker|Martin Brubaker]] | ||
|| | || [[Posey_Greg|Posey, Greg]] | ||
|| | || [mailto:greg.posey@gmail.com Email] | ||
|| 2261.163 | |||
|- | |||
edits