3,423
edits
Line 209: | Line 209: | ||
|| [mailto:slusby@alt-starfleet-rpg.org Email] | || [mailto:slusby@alt-starfleet-rpg.org Email] | ||
|| 2260.153 | || 2260.153 | ||
|- | |||
|| COMM | |||
|| [[Image:AT-O-1-eng-sec.png|Ensign (O-1)]] | |||
|| ENS | |||
|| PNRPC<BR>[[ORIGINS:_Yoshi_Tamura|Yoshi Tamura]] | |||
|| [[Iha_Harry|Iha, Harry]] | |||
|| [mailto:hiha_egroups@yahoo.com Email] | |||
|| 2261.019 | |||
|- | |- | ||
|| SEC|| | || SEC|| | ||
Line 223: | Line 231: | ||
|| | || | ||
|| | || | ||
|} | |} |