3,423
edits
Line 803: | Line 803: | ||
|| INTREPID | || INTREPID | ||
|| 2261.156 - | || 2261.156 - | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|- | |||
|| [[O'Hanlon_Shane|O'Hanlon, Shane]] | |||
|| [mailto:sohanlon07@gmail.com Email] | |||
|| [[ORIGINS: Stavit|Stavit]] | |||
|| [[Image:AT-O-1-command.png|Ensign (O-1)]] | |||
|| HELM | |||
|| ENS | |||
|| ENDEAVOR | |||
|| 2263.015 - | |||
|- | |- | ||
Line 824: | Line 838: | ||
|| ENDEAVOR | || ENDEAVOR | ||
|| 2261.145 - | || 2261.145 - | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|- | |||
|| [[Posey_Gabriel|Posey, Gabriel]] | |||
|| [mailto:posey03@gmail.com Email] | |||
|| [[ORIGINS: Idrissa Olukirin|Idrissa Olukirin]] | |||
|| [[Image:AT-O-1-eng-sec.png|Ensign (O-1)]] | |||
|| SEC | |||
|| ENS | |||
|| ENDEAVOR | |||
|| 2263.012 - | |||
|- | |- |