Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
|||
Line 25: | Line 25: | ||
|| ENG | || ENG | ||
|| DEFIANT | || DEFIANT | ||
|| 2261.118 - | || 2261.118 - 2262.212 | ||
|- | |- | ||
Line 97: | Line 97: | ||
|| [mailto:jaired_birks@yahoo.com Email] | || [mailto:jaired_birks@yahoo.com Email] | ||
|| [[ORIGINS:_Alexandra_Adeyemon|Alexandra Adeyemon]] | || [[ORIGINS:_Alexandra_Adeyemon|Alexandra Adeyemon]] | ||
|| [[Image:AT-O- | || [[Image:AT-O-3-command.png|Lieutenant (O-3)]] | ||
|| | || LT | ||
|| HELM | || 2O/HELM | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - | ||
Line 132: | Line 132: | ||
|| ENG | || ENG | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2261.363 | || 2261.363 - 2262-212 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-3-command.png|Lieutenant (O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| NAV | |||
|| CONSTELLATION | |||
|| 2262-212 | |||
|- | |- | ||
Line 176: | Line 185: | ||
|| LT | || LT | ||
|| LEXINGTON | || LEXINGTON | ||
|| 2261.068 - | || 2261.068 - 2262.190 | ||
|- | |- | ||
Line 233: | Line 242: | ||
|| | || | ||
|| [[ORIGINS:_Sefal|Sefal]] | || [[ORIGINS:_Sefal|Sefal]] | ||
|| [[Image:AT-O- | || [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | ||
|| | || LCDR | ||
|| COMM | || FO/COMM | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - | ||
Line 373: | Line 382: | ||
|| SEC | || SEC | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2260.165- | || 2260.165- 2262.212 | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 383: | Line 392: | ||
|| LEXINGTON | || LEXINGTON | ||
|| 2260.189 - 2262.080 | || 2260.189 - 2262.080 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant (O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| ENG | |||
|| CONSTELLATION | |||
|| 2262.212 | |||
|- | |- | ||
Line 443: | Line 461: | ||
|| NAV | || NAV | ||
|| ENDEAVOR | || ENDEAVOR | ||
|| 2261.123 - | || 2261.123 - 2261.190 | ||
|- | |- | ||
Line 491: | Line 509: | ||
|| MED | || MED | ||
|| DEFIANT | || DEFIANT | ||
|| 2261.088 - | || 2261.088 - 2262.212 | ||
|- | |- | ||
Line 649: | Line 667: | ||
|| [[Meier_Rob|Meier, Rob]] | || [[Meier_Rob|Meier, Rob]] | ||
|| [mailto:kael@inbox.com Email] | || [mailto:kael@inbox.com Email] | ||
|| [[ORIGINS:_Anna_Frost|Anna Frost]] | |||
|| [[Image:AT-O-6-command.png|Captain (O-6)]] | |||
|| CAPT | |||
|| CO | |||
|| REPUBLIC | |||
|| 2262.080 | |||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[ORIGINS:_Anna_Frost|Anna Frost]] | || [[ORIGINS:_Anna_Frost|Anna Frost]] | ||
|| [[Image:AT-O-5-command.png|Commander (CDR O-5)]] | || [[Image:AT-O-5-command.png|Commander (CDR O-5)]] | ||
Line 654: | Line 681: | ||
|| FO | || FO | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - 2262.080 | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 676: | Line 703: | ||
|| NAV | || NAV | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2260.339 - | || 2260.339 - 2262.212 | ||
|- | |- | ||
Line 803: | Line 830: | ||
|| SEC | || SEC | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2261.205 - | || 2261.205 -2261.300 | ||
|- | |- |