3,423
edits
Line 123: | Line 123: | ||
|| ENG | || ENG | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2261.211 - | || 2261.211 - 2261.356 | ||
|- | |- | ||
Line 799: | Line 799: | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2261.237 - | || 2261.237 - | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[Zhan_Francesca|Francesca Zhan]] | |||
|| [[Image:AT-O-3-sci-med.png|Lieutenant (LT O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| MED | |||
|| REPUBLIC | |||
|| 2261.330 - | |||
|- | |- | ||
Line 921: | Line 931: | ||
|| HELM | || HELM | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2261.208 - | || 2261.208 - 2261.356 | ||
|- | |- |