Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
|||
Line 860: | Line 860: | ||
|| LEXINGTON | || LEXINGTON | ||
|| 2260.153 - 2260.195 | || 2260.153 - 2260.195 | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Vale_Atian|Vale, Atian]] | |||
|| [mailto:atianvale@gmail.com Email] | |||
|| [[ORIGINS:_Atian Abel|Atian Abel]] | |||
|| [[Image:AT-O-1-command.png|Ensign (ENS O-1)]] | |||
|| ENS | |||
|| HELM | |||
|| ENDEAVOR | |||
|| 2261.205 - | |||
|- | |- |