Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
|||
Line 402: | Line 402: | ||
|| | || | ||
|| [[ORIGINS: Etsuko_Oda|Etsuko Oda]] | || [[ORIGINS: Etsuko_Oda|Etsuko Oda]] | ||
|| [[Image:AT-O-4- | || [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | ||
|| LCDR | || LCDR | ||
|| FO | || FO | ||
|| ENDEAVOR | || ENDEAVOR | ||
|| 2261.106 - | || 2261.106 - | ||
Line 703: | Line 703: | ||
|| INTREPID | || INTREPID | ||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Reinholz_Monika|Reinholz, Monika]] | |||
|| [mailto:lady_yaraina_witch@yahoo.com Email] | |||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant (LT O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| SEC | |||
|| ENDEAVOR | |||
|| 2260.167 - | |||
|- | |- |