Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 671: | Line 671: | ||
|| ENDEAVOR | || ENDEAVOR | ||
|| 2261.091 - | || 2261.091 - | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[ORIGINS:_Martin Brubake|Martin Brubaker]] | |||
|| [[Image:AT-O-3-sci-med.png|Lieutenant (O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| SCI | |||
|| LEXINGTON | |||
|| 2261.164 - | |||
|- | |- | ||
Line 753: | Line 763: | ||
|| ENG | || ENG | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - 2261.164 | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 797: | Line 807: | ||
|| HELM | || HELM | ||
|| ENDEAVOR | || ENDEAVOR | ||
|| 2261.104 - | || 2261.104 - 2261.164 | ||
|- | |- |