Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
Line 137: | Line 137: | ||
|| [[Image:O-9_flag.png|Vice Admiral (VADM O-9)]] | || [[Image:O-9_flag.png|Vice Admiral (VADM O-9)]] | ||
|| VADM | || VADM | ||
|| | || COMTF6 | ||
|| Starbase 6 | || Starbase 6 | ||
|| 2261.110 - | || 2261.110 - | ||
Line 634: | Line 634: | ||
|| [[Reich_Alton|Reich, Alton]] | || [[Reich_Alton|Reich, Alton]] | ||
|| [mailto:ajreich@yahoo.com Email] | || [mailto:ajreich@yahoo.com Email] | ||
|| TBD | |||
|| [[Image:O-8_flag.png|Rear Admiral (RADM O-8)]] | |||
|| RADM | |||
|| COMTF12 | |||
|| Starbase 12 | |||
|| 2261.123 - | |||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[ORIGINS:_David_Stern|David Stern]] | || [[ORIGINS:_David_Stern|David Stern]] | ||
|| [[Image:AT-O-6-command.png|Captain (CAPT O-6)]] | || [[Image:AT-O-6-command.png|Captain (CAPT O-6)]] |