Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
|||
Line 354: | Line 354: | ||
|| INTREPID | || INTREPID | ||
|| 2260.331 - | || 2260.331 - | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Longpre_Erich|Longpre, Erich]] | |||
|| [mailto:thebluejesusfreak@gmail.com Email] | |||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-3-sci-med.png|Lieutenant (LT O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| MED | |||
|| DEFIANT | |||
|| 2261.088 - | |||
|- | |- | ||
Line 564: | Line 577: | ||
|| NUR | || NUR | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2260.291 - | || 2260.291 - 2261.088 | ||
|- | |- |