Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
|||
Line 152: | Line 152: | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Friar_Cyndi|Friar, Cyndi]] | |||
|| [mailto:kaderith@aol.com Email] | |||
|| [[ORIGINS:_Nicholas Hunter|Nicholas Hunter]] | |||
|| [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| SEC | |||
|| LEXINGTON | |||
|| 2261.040 - | |||
|- | |- |