3,423
edits
Line 537: | Line 537: | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 644: | Line 643: | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2260.339 - | || 2260.339 - | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Mueller_Marco|Marco Mueler]]] | |||
|| [mailto:marcm02@yahoo.de Email] | |||
|| [[Haden_Scorpio|Haden, Scorpio]] | |||
|| [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| NAV | |||
|| REPUBLIC | |||
|| 2262.021 - | |||
|- | |- |