Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
Line 376: | Line 376: | ||
|| <BR> | || <BR> | ||
|- | |- | ||
|| [[Kim_Frank|Kim,Frank]] | |||
|| [mailto:fkim47@gmail.com Email] | |||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-2-command.png|Lieutenant, JG (LTJG O-2)]] | |||
|| LTJG | |||
|| NAV | |||
|| ENDEAVOR | |||
|| 2261.123 - | |||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Kim Kyungmi|Kim, Kyungmi]] | || [[Kim Kyungmi|Kim, Kyungmi]] | ||
Line 388: | Line 401: | ||
|| | || | ||
|| | || | ||
|| | || [[ORIGINS: Etsuko_Oda|Etsuko Oda]] | ||
|| [[Image:AT-O- | || [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | ||
|| | || LCDR | ||
|| SEC | || FO/SEC | ||
|| ENDEAVOR | || ENDEAVOR | ||
|| 2261.106 - | || 2261.106 - |