Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
|||
Line 363: | Line 363: | ||
|| INTREPID | || INTREPID | ||
|| 2260.331 - | || 2260.331 - | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant (O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| SEC | |||
|| ENDEAVOR | |||
|| 2261.106 - | |||
|- | |- | ||
Line 740: | Line 749: | ||
|| INTREPID | || INTREPID | ||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant (O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| ENG | |||
|| ENDEAVOR | |||
|| 2261.106 - | |||
|- | |- |