Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 392: | Line 392: | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Mosher_Mark|Mosher, Mark]] | |||
|| [mailto:newguy@gmail.com Email] | |||
|| [[ORIGINS:_TBD|TBD]] | |||
|| [[Image:AT-O-1-command.png|Rank TBD]] | |||
|| Rank TBD | |||
|| NAV | |||
|| CONSTELLATION | |||
|| 2260.339 - | |||
|- | |- |