Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 252: | Line 252: | ||
|| INTREPID | || INTREPID | ||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Kim Kyungmi|Kim, Kyungmi]] | |||
|| [mailto:byunhosa64@sbcglobal.net Email] | |||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-2-sci-med.png|Lieutenant, JG (O-2)]] | |||
|| LTJG | |||
|| SCI | |||
|| INTREPID | |||
|| 2260.331 - | |||
|- | |- |