Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 164: | Line 164: | ||
|| NAV | || NAV | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2260.180 - | || 2260.180 - 2260.270 | ||
|- | |- | ||
Line 282: | Line 282: | ||
|| ENG | || ENG | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[ORIGINS:_Justin Farralon|Justin Farralon]] | |||
|| [[Image:AT-O-2-eng-sec.png|Lieutenant, JG (LTJG O-2)]] | |||
|| LTJG | |||
|| COMM | |||
|| INTREPID | |||
|| 2260.291 - | |||
|- | |- | ||
Line 396: | Line 405: | ||
|| INTREPID | || INTREPID | ||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Rose Lena|Rose, Lena]] | |||
|| [mailto:lrdrh2004@yahoo.com Email] | |||
|| [[ORIGINS:_TBD|TBD]] | |||
|| [[Image:AT-O-2-sci-med.png|Lieutenant, JG (LTJG O-2)]] | |||
|| LTJG | |||
|| NUR | |||
|| HOOD | |||
|| 2260.291 - | |||
|- | |- | ||
Line 478: | Line 500: | ||
|| HELM | || HELM | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2260.245 - | || 2260.245 - 2260.270 | ||
|- | |- |