3,423
edits
No edit summary |
|||
Line 809: | Line 809: | ||
|- | |- | ||
|| [[O'Hanlon_Shane|O'Hanlon, Shane]] | || [[O'Hanlon_Shane|O'Hanlon, Shane]] | ||
|| [mailto:sohanlon07@gmail.com Email] | || [mailto:sohanlon07@gmail.com Email] | ||
Line 817: | Line 816: | ||
|| ENS | || ENS | ||
|| ENDEAVOR | || ENDEAVOR | ||
|| 2263.015 - | || 2263.015 - 2262.135 | ||
|- | |||
|| | |||
|| [[ORIGINS:_Sean Aaron|Sean Aaron]] | |||
|| [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant (O-3)]] | |||
|| ENG | |||
|| LT | |||
|| HOOD | |||
|| 2262.320 - 2262.135 | |||
|- | |- | ||
Line 970: | Line 977: | ||
|| SCI | || SCI | ||
|| ENDEAVOR | || ENDEAVOR | ||
|| 2261.205 - | || 2261.205 - 2263.204 | ||
|- | |- | ||
Line 980: | Line 987: | ||
|| SCI | || SCI | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2261.237 - | || 2261.237 - 2263.204 | ||
|- | |- |