3,423
edits
Line 448: | Line 448: | ||
|| COMM | || COMM | ||
|| DEFIANT | || DEFIANT | ||
|| 2261.089 - 2263. | || 2261.089 - 2263.112 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[ORIGINS: Rebecca McKinnon|Rebecca McKinnon]] | |||
|| [[Image:AT-O-2-eng-sec.png|Lieutenant, Junior Grade (O-2)]] | |||
|| LTJG | |||
|| COMM | |||
|| CONSTELLATION | |||
|| 2263.112 - | |||
|- | |- | ||
Line 1,169: | Line 1,178: | ||
|| <BR> | || <BR> | ||
|- | |- | ||
|- | |||
|| [[Colley_Josh|Colley, Josh]] | |||
|| [mailto:lupis.omglolol@gmail.com Email] | |||
|| [[ORIGINS:_Lukas_Werner|Lukas Werner]] | |||
|| [[Image:AT-O-1-eng-sec.png|Ensign (O-1)]] | |||
|| ENG | |||
|| ENS | |||
|| CONTELLATION | |||
|| 2263.112 - | |||
|- | |- | ||
Line 1,174: | Line 1,193: | ||
|- | |- | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[New_Player|New Player]] | || [[New_Player|New Player]] |