3,423
edits
Line 571: | Line 571: | ||
|| CO | || CO | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2261.206 - | || 2261.206 - | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 589: | Line 589: | ||
|| CO | || CO | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| | || 2262.216 - 2263.155 | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 598: | Line 598: | ||
|| SEC | || SEC | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2262.207 | || 2262.207 - 2263.144 | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 612: | Line 612: | ||
|| | || | ||
|| [[ORIGINS:_Serah_Riley|Serah Riley]] | || [[ORIGINS:_Serah_Riley|Serah Riley]] | ||
|| [[Image:AT-O- | || [[Image:AT-O-2-eng-sec.png|Lieutenant JG (O-2)]] | ||
|| | || LTjg | ||
|| COMM | || COMM | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2262.210 | || 2262.210 - 2263.155 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[Kiska_Merrick|Kiska Merrick]] | |||
|| [[Image:AT-O-2-sci-med.png|Lieutenant, JG (LTJG O-2)]] | |||
|| LTJG | |||
|| NUR | |||
|| HOOD | |||
|| 2263.144 - | |||
|- | |- |