3,423
edits
Line 251: | Line 251: | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2260.180 - 2260.270 | || 2260.180 - 2260.270 | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|- | |||
|| [[Gerhart_Dominik|Dominik Gerhart]] | |||
|| [mailto:Dominik.Gerhart@gmx.net Email] | |||
|| [[Habsburger_Franz|Franz-Joseph Habsburger]] | |||
|| [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant (O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| ENG | |||
|| REPUBLIC | |||
|| 2261.355 - | |||
|- | |- |