3,423
edits
Line 925: | Line 925: | ||
|| LEXINGTON | || LEXINGTON | ||
|| 2260.180 - 2260.364 | || 2260.180 - 2260.364 | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Moonshard_Sam|Topp, Sam]] | |||
|| [mailto:white_spirit_wolf_aniu@hotmail.com Email] | |||
|| [[M'Sikatha S'Likto|M'Sikatha S'Likto]] | |||
|| [[Image:AT-O-2-sci-med.png|Lieutenant (O-2)]] | |||
|| LTJG | |||
|| MED | |||
|| REPUBLIC | |||
|| 2261.224 | |||
|- | |- |