Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 236: | Line 236: | ||
|| [[Johnson_Marc|Johnson, Marc]] | || [[Johnson_Marc|Johnson, Marc]] | ||
|| [mailto:rmarcjohnson@gmail.com Email] | || [mailto:rmarcjohnson@gmail.com Email] | ||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-6-command.png|Captain (O-6)]] | |||
|| CAPT | |||
|| CO | |||
|| DEFIANT | |||
|| 2261.058- | |||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[ORIGINS:_Gabriel_Coleman|Gabriel Coleman]] | || [[ORIGINS:_Gabriel_Coleman|Gabriel Coleman]] | ||
|| [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (LCDR O-4)]] | || [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (LCDR O-4)]] |